Lóczy Lajos - A mennyei birodalom története Aukció - 2006

Lóczy Lajos  -  A mennyei birodalom története Bp. (1901.) Lampel. 288 l. + 7  t.
58 szövegközti rajzzal, fotóval és 7 tábla színes történeti térképpel.
/A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára  II. kötet /
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben. Kifogástalan állapotban. A címlapon tulajdonosi bélyegző.
[Ez a munka a kínai birodalom és a dinasztiák története. ]

Kikiáltási ár: 4 000 --> 17 000 Ft.-