A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Lonkay Antal - Magyar védhangok Krisztus és a kereszténység mellett, Renan és a Renanisták ellen Aukció - 2006

Lonkay Antal  -  Magyar védhangok Krisztus és a kereszténység mellett, Renan és a Renanisták ellen Pest, 1864. (Vodiáner F.) 295 l.
Korabeli aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.
[Lonkay Antal (1827-1888) újságíró, műfordító, tanár.
A szabadságharc időszakában Perczel Mór segédtisztje. ]

Kikiáltási ár: 4 000 --> 4 000 Ft.-