Lonkay Antal - Magyar védhangok Krisztus és a kereszténység mellett, Renan és a Renanisták ellen Aukció - 2006

Lonkay Antal  -  Magyar védhangok Krisztus és a kereszténység mellett, Renan és a Renanisták ellen Pest, 1864. (Vodiáner F.) 295 l.
Korabeli aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.
[Lonkay Antal (1827-1888) újságíró, műfordító, tanár.
A szabadságharc időszakában Perczel Mór segédtisztje. ]

Kikiáltási ár: 4 000 --> 4 000 Ft.-