Lorenz, Friedrich - A gépek hősei Aukció - 2007

Lorenz, Friedrich  -  A gépek hősei Ford.: Wiesner Juliska.
Bp., 1937. Dante. 237 p. + 8 t. (kétoldalas fotók).
Kiadói aranyozott, zöld vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 2 800 Ft.-