Löw Immanuel - Imádságok zsidók számára. Aukció - 2008

Löw Immanuel  -  Imádságok zsidók számára. [Magyar nyelven]
Szeged, 1903. Traub  B. és Tsa. 272 p.
Kiadói aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 8 500 Ft.-