A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Löw Lipót (1811-1875) végtisztessége Aukció - 2009

Löw Lipót (1811-1875) végtisztessége Közzéteszi és kiadja a Szegedi Izr. Hitközség. "A tiszta jövedelem szegény tanulók felsegélésére szánt "Löw-alapítványra" fordíttatik."
Szeged, 1876. 1 t. (hártyapapírral védett litográfia, Löw Lipót arcképe), Burger Zs. özvegye könyv- és kőnyomdája. VIII, 123 p., 1 sztl. lev.
[A kiadvány név szerint felsorolja a gyászszertartáson résztvevő helyi személyiségeket és a vidéki küldöttségeket. Ismerteti az elhangzott gyász- és emlékbeszédeket, és a világ minden tájáról érkező részvétiratokat, sürgönyöket.]
Hozzákötve:
Magyar Izrael. Az Országos Rabbiegyesület Közlönye.
Nagykanizsa, 1911. IV. évf.  5-6 sz. 86-148 p.
Szerk.: Dr. Neumann Ede.
Löw Lipót emlékszám, születésének 100. évfordulójára.
A 20. század elején készült félvászon kötésben, jó állapotban. Ritka!

Kikiáltási ár: 20 000 --> 32 000 Ft.-