Macpherson [Macpherson, James] - Osian'' énekei. Aukció - 2005

Macpherson [Macpherson, James] - Osian'' énekei. Az eredeti gael mértéken fordította Fábián Gábor. Töredék 2. kötet (három kötetben teljes).
Pesten, 1836. ifj. Kilian György tulajdona. (A Magyar kir. Egyetem' bet.), 330 l., 1 sztl. lev. Szövegközti metszetekkel illusztrált.
A kötetben a Tisza család geszti szárazbélyegzője, nemesi címerrel.
Korabeli aranyozott félvászon kötésben, a veszprémi Krausz Ármin fia könyvkötészetéből.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 4 500 Ft.-