Madách Imre - A civilizátor Aukció - 2007

Madách Imre  -  A civilizátor Komédia Aristophanes modorában. Győry Miklós rajzaival, névre szóló számozással,  612 sz. példány!
Bp., 1946. Hungária. 30 sztl. lev.
/Hungaria-könyvek 12. /
Kiadói félvászon kötésben, illusztrált védőborítóban. Szép példány!

Kikiáltási ár: 4 000 --> 5 500 Ft.-