Madách Imre - Az ember tragédiája Aukció - 2006

Madách Imre  -  Az ember tragédiája Drámai költemény. A költő arczképével.
Bp., 1884. Athenaeum. 1 t. (címkép) 231 l., 7. kiad.
Kiadói aranyozott, illusztrált vászonkötésben. Jó állapotban.
A címlapon tulajdonosi név
.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 5 500 Ft.-