Madeira és Richelieu kézimunkakönyv. Aukció - 2005

Madeira és Richelieu kézimunkakönyv. Fehérhímzés. Likacsos-, reneszansz-, richelieu-, lapos- és domboruhimzés. 656 képpel.
Bp., [1915] M. Kereskedelmi Közlöny. (Tolnai ny.) 240 l. + 1 t. (Megrendelőszelvény. E könyvben megjelent rajzminták és sablonok megrendelhetők...).
Kiadói kissé kopott félvászon kötésben.

Kikiáltási ár: 2 400 --> 2 400 Ft.-