Maderspach Viktor - Havasi vadászataim. Aukció - 2005

Maderspach Viktor - Havasi vadászataim. Bp. (1942), Vajna és Bokor. 230 l., 1 sztl. lev. (8 t. szövegközti kétoldalas fotó illusztrációval).
Kiadói aranyozott vászonkötésben, eredeti illusztrált védőborítóban. Az előzéklapon tulajdonosi név. Szép példány.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 13 000 Ft.-