Maderspach Viktor - Menekülésem Erdélyből. Aukció - 2005

Maderspach Viktor - Menekülésem Erdélyből. Bp., [1943], Ruszkabányai. 142 l.
A könyvet díszítő 8 szövegközti fametszetet Maderspach Viola készítette.
Kiadói félvászon kötésben, gerincen aranyozott címfelirat. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 22 000 Ft.-