Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Almásy László - Autóval Szudánba Aukció - 2007

Magyar Földrajzi Társaság Könytára  /   Almásy László  -  Autóval Szudánba Első autó-utazás a Nilus mentén. Vadászatok angol-egyiptomi Szudánban.
Cholnoky Jenő előszavával.
Bp., [1927], Lampel. 1 t. (címkép), 240 p. 28 t. (kétoldalas).
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Kissé kopott példány.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 8 000 Ft.-