Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Baktay Ervin, dr. - Hindusztán Aukció - 2007

Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Baktay Ervin, dr.  -  Hindusztán 55 képpel és két térképpel.
[Bp., 1938], Franklin. 194 p., 1 sztl. lev. (térkép) + 18 t. (kétoldalas fotók).
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotú, szép példány.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 6 000 Ft.-