Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Cholnoky Jenő - Balaton Aukció - 2007

Magyar Földrajzi Társaság Könytára  / Cholnoky Jenő  -  Balaton 120 képpel.
Bp., [1937], Franklin.  191 p. + 24 t.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 8 000 Ft.-