Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Chun Károly - Mélytengerek világa Aukció - 2007

Magyar Földrajzi Társaság Könytára  / Chun Károly  -  Mélytengerek világa Átdolgozta: dr. Szilády Zoltán.
Bp. (1902) Lampel. 2 sztl. lev., 280 p. 73 képpel és 15 melléklettel, (ebből 1 kihajtható térkép).
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 5 500 Ft.-