Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Felfedezők lexikona Aukció - 2007

Magyar Földrajzi Társaság Könytára  / Felfedezők lexikona Szerkesztette: dr. Kéz Andor.
Bp. [1937] Franklin T. 162 p.
/Magyar Földrajzi Társaság könytára /
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Gerince kissé kopott.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 5 000 Ft.-