Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Gubányi Károly - Ausztrália Aukció - 2007

Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Gubányi Károly  -  Ausztrália Első kiadás!
Bp., [1915] Lampel. 1 sztl. lev. 253 p., 1 sztl. lev. + 16 t.
Kiadói, dúsan aranyozott vászonkötésben (nem sorozatkötés). Szép példány.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 8 000 Ft.-