Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Gubányi Károly - Öt év Mandzsuországban Aukció - 2007

Magyar Földrajzi Társaság Könytára  / Gubányi Károly  -  Öt év Mandzsuországban Lóczy Lajos előszavával.
Bp., (1906), Lampel R. VII, 327 p. + 16 t. (ebből 1 térkép). Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. A kötéstábla kissé kopott.

Kikiáltási ár: 3 500 --> 3 500 Ft.-