Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Hedin, Sven - A selyem útja 1 -2. kötet Aukció - 2007

Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Hedin, Sven  -  A selyem útja 1 -2. kötet 61 képpel. Fordította: Mezey Dénes.
(Bp., 1936), Franklin. 144 p. + 10 t. ; 145-308 p., 1 sztl. lev. + 10 t.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. A címlapon  tulajdonosi névbélyegző, gerince kissé kopott. Jó állapotban.
[1933-ban, az ősrégi Selyem-úton haladt végig autókaravánjával a 70 éves szerző.]

Kikiáltási ár: 8 000 --> 10 000 Ft.-