Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Hedin, Sven - Ázsia sivatagjain keresztül. Aukció - 2007

Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Hedin, Sven  -  Ázsia sivatagjain keresztül. Átdolgozta: dr. Thirring Gusztáv.
Bp., é. n. Lampel. 1 t. (a szerző fotója), 221 p., 2 térkép (az egyik kihajtható), 1 sztl. lev. + 15 t.
Gazdag szövegközti képanyaggal.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 4 000 Ft.-