A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Hedin, Sven - Ázsia szívében 1-2. Aukció - 2007

Magyar Földrajzi Társaság Könytára  / Hedin, Sven  -  Ázsia szívében 1-2. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. Átdolgozta Thirring Gusztáv. 1-2. kötet.
Bp., é. n. Lampel., 1 t. (címkép, a szerző arcképe) 2 sztl. lev. 214 p., 1 sztl. lev. + 15 t., 1 térkép (színes, kihajtható) ; 1 t., 270 p., 1 sztl. lev. + 15 t. (ebből 1 térkép).
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 11 000 Ft.-