Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Hedin, Sven - Ázsia szívében 1-2. Aukció - 2007

Magyar Földrajzi Társaság Könytára  / Hedin, Sven  -  Ázsia szívében 1-2. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. Átdolgozta Thirring Gusztáv. 1-2. kötet.
Bp., é. n. Lampel., 1 t. (címkép, a szerző arcképe) 2 sztl. lev. 214 p., 1 sztl. lev. + 15 t., 1 térkép (színes, kihajtható) ; 1 t., 270 p., 1 sztl. lev. + 15 t. (ebből 1 térkép).
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 11 000 Ft.-