Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Hedin, Sven - Transzhimalája Aukció - 2007

Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Hedin, Sven  -  Transzhimalája Felfedezések és kalandok Tibetben. Svéd eredetiből átdolgozta Kondor Alfréd.
Bp., 1910. Lampel., 1 t. ( a szerző arcképe) VI, 330 p., 2 térképpel, 22 szövegképpel, 4 színes műmelléklettel, 1 színes panorámával és 44 képmelléklettel.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 500 --> 4 500 Ft.-