Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Lóczy Lajos - A mennyei birodalom története Aukció - 2007

Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Lóczy Lajos  -  A mennyei birodalom története 58 képpel és 7 történeti térképpel.
Bp., (1901), Lampel. 288 p. + 7 térkép. Számos szövegközti képpel illusztrált.
/Magyar Földrajzi Társaság könyvtára II. /
Kiadói aranyozott vászonkötésben, illusztrált kötéstáblával. Jó állapotban. A kötetben több helyen tulajdonosi névbélyegző.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 11 000 Ft.-