Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Scott, Robert F[alcon] - Angolok a Déli Sarkvidéken. Aukció - 2007

Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Scott, Robert F[alcon]  -  Angolok a Déli Sarkvidéken. Angolból átdolgozta: Halász Gyula.
Bp., 1911. Lampel. 1 t. (címkép), VI, 299 p., 44 t. (1 kétoldalas, 1 kihajtható), 1 térkép (színes kihajtható).
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 9 000 Ft.-