Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Stein Aurél - Homokba temetett városok Aukció - 2007

Magyar Földrajzi Társaság Könytára  / Stein Aurél  -  Homokba temetett városok Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900 - 1901-ben. Angolból átdolgozta Halász Gyula. (Előszó: Lóczy Lajos).
Bp. (1908), Lampel. 1 t. ( Stein Aurél arcképe), XXIV, 326 p., 10 t. (2 kihajtható) + 1 térkép.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 7 500 Ft.-