Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Stein Aurél - Nagy Sándor nyomában Indiában Aukció - 2007

Magyar Földrajzi Társaság Könytára /  Stein Aurél  -  Nagy Sándor nyomában Indiában Angolból fordította Halász Gyula. Száz képpel és térképekkel.
Bp. [1929], Franklin.  1 t. (Stein Aurél portréja), 183 p., 32 t.
Kiadói aranyozott vászonkötésben, kifogástalan állapotban.
A kötetben ajándékozási beírás, a címlapon tulajdonosi név.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 8 500 Ft.-