Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Szavólyai Lajos Amádé - Az "Észak csillaga" (Stella Polare) az Északi sarktengeren 1899 - 1900. Aukció - 2007

Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Szavólyai Lajos Amádé  -  Az "Észak csillaga" (Stella Polare) az Északi sarktengeren 1899 - 1900. Fordította: dr. Darvai Móric. 1-2. kötet.
Bp., [1904], Lampel. 1 t. (címkép), 218 p. + 17 t. ;  199 p. + 7 t. (egy panoráma) + 2 kihajtható térkép. Gazdag szövegközti képanyaggal.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 8 000 Ft.-