A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Magyar Földrajzi Társaság Könytára / (Szavólyai) Savoyai Lajos Amadé - A Ruvenzori Aukció - 2007

Magyar Földrajzi Társaság Könytára / (Szavólyai) Savoyai Lajos Amadé  -  A Ruvenzori A keletafrikai nagy tavak hegyóriásának kikutatása és csúcsainak első megmászása. 139 képmelléklettel.
Fordította: Cholnoky Jenőné.
Bp., (1922),  Lampel. 1 t. (címkép) 150 p., 1 sztl. lev. + 42 t.
/A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára /
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Kifogástalan állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 5 500 Ft.-