Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Vay Péter - A keleti féltekén Aukció - 2007

Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Vay Péter - A keleti féltekén Bp., 1918. Franklin. 1 t. (a szerző arcképe) 479 p. + 12 t. (képanyag).
/Modern utazók felfedezők könyvtára/
A szerző leírja India, Ceylon,  a Malakka-félsziget, Szumátra, Jáva, Mandzsúria, Indokína, Kambodzsa, Annam, Tonking, Kína, Japán és a Mongolföld, valamint Turkesztán, Irán és Szibéria földjén tett utazásai és az ott látottakat.
Kiadói aranyozott, festett vászonkötésben. Gerince kissé kopott. A címlapon tulajdonosi név. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 50 000 Ft.-