Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Waddel, L. Austine - A rejtelmes Lhassza Aukció - 2007

Magyar Földrajzi Társaság Könytára /  Waddel, L. Austine  -  A rejtelmes Lhassza ...és az 1903. - 1904. évi angol katonai ekszpedició története. Átdolgozta: dr. Schwalm Amadé.
Bp., 1910, Lampel. 1 t. (címkép), VI, 1 sztl. lev. , 287 p. 41 t., 1 tervrajz (kihajtható), 2 térkép (kihajtható).
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 500 --> 7 500 Ft.-