Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára / Almásy László - Autóval Szudánba. Aukció - 2008

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára / Almásy László  -  Autóval Szudánba. Első autó-utazás a Nilus mentén. Vadászatok angol-egyiptomi Szudánban. Cholnoky Jenő előszavával.
Bp., [1927] Lampel. 1 t. (címkép), 240 p., 28 t. (kétoldalas).
/Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára /
Kiadói aranyozott vászonkötésben. A könyvtest laza, a lapok alsó részén vízfoltnyomok. 1 lev. sarka (91.) hiányzik. Kissé kopott példány.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 5 000 Ft.-