Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára / Baktay Ervin - A Pandzsáb. Aukció - 2008

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára / Baktay Ervin  -  A Pandzsáb. Az öt folyó országa.
Bp., [1937] Franklin. 185 p., 1 sztl. levl. 24 t. (kétoldalas fotók) + 1 kihajtható térkép.
/Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára /
Kiadói aranyozott vászonkötésben.  Szép példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 4 000 Ft.-