Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára / Bánhidi Antal - A Gerle 13 útja. Aukció - 2008

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára / Bánhidi Antal  -  A Gerle 13 útja. - - utinaplója. 89 képpel és 2 térképpel.
Bp., é. n. Franklin. 201 p., 3 sztl. lev. + 24 tábla (képek).
/Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára /
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Gerince kopott, jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 3 000 Ft.-