A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára / Bánhidi Antal - A Gerle 13 útja. Aukció - 2008

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára / Bánhidi Antal  -  A Gerle 13 útja. - - utinaplója. 89 képpel és 2 térképpel.
Bp., é. n. Franklin. 201 p., 3 sztl. lev. + 24 tábla (képek).
/Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára /
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Gerince kopott, jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 3 000 Ft.-