Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára / Cholnoky Jenő - A sivatag. Aukció - 2008

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára / Cholnoky Jenő - A sivatag. 46 képpel és 22 ábrával.
[Bp., 1943] Franklin. 156 p. + 12 t., 2 sztl. lev.
/A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára /
Kiadói aranyozott félvászon kötésben, jó állapotban.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 28 000 Ft.-