Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára / Cholnoky Jenő - Égen, földön. Aukció - 2008

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára / Cholnoky Jenő  -  Égen, földön. Földrajzi értekezések.
Bp., [1935], Franklin. 197 p., 1 sztl. lev. + 24 t.
/Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára /
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 4 000 Ft.-