Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára / Stein Aurél - Nagy Sándor nyomában Indiában. Aukció - 2008

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára / Stein Aurél  -  Nagy Sándor nyomában Indiában. Angolból fordította Halász Gyula. Száz képpel és térképekkel.
Bp. [1929] Franklin. 1 t. (Stein Aurél portréja), 183 p., 32 t.
/Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára /
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 9 500 Ft.-