Magyar Futár 1941. Aukció - 2008

Magyar Futár 1941. Politikai napilap. Szerk.: Dr. Rajniss Ferenc.
Bp., 1941. Stádium ny., I. évf., 7-31 sz. (1941. második félév: júl. 10 - dec. 25.) Hiányzik a 19. szám! Rendkívül gazdag fotó- és rajzos illusztrációval. A kötet elejére kötve: 1941 története havi bontásban, 2 sztl. lev.
Korabeli javított félvászon kötésben. Körbevágott, ezért a lapok számozása nehezen követhető. Az eredeti színes borítók a kötetben. Jó állapotban. Mérete: 30x40 cm.

Kikiáltási ár: 25 000 --> 26 000 Ft.-