Magyar Futár 1942. II. évf. (első félév) Aukció - 2009

Magyar Futár 1942. II. évf.  (első félév) Politikai napilap. Szerk.: Dr. Rajniss Ferenc.
Bp., 1942. Stádium ny. II. évf. 1-26. sz. (1942. első félév, jan. 1- jún. 24.) A második számból 2 lev. hiányzik.
Rendkívül sok fotó- és rajzos illusztrációval. A kötet elejére kötve az 1942-es év története januártól-decemberig.
Modern félvászon kötésben, az eredeti  feliratos karton felhasználásával. Színes borítók a kötetben.
Körülvágott, ezért a lap számozása nehezen követhető. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 26 000 Ft.-