Magyar Futár 1943. Aukció - 2008

Magyar Futár 1943. Politikai hetilap. Szerk.: Dr. Rajniss Ferenc.
Bp., 1943. Stádium ny., III. évf. 1-26 sz. + Hothy Miklós (75 éves) különszám. (1943. első félév, jan. 1 - jún. 23.)  Rendkívül sok  fotó- és rajzos illusztrációval. Folytatásokban közli Dövényi Nagy Lajos: Tarnopolból indult el... c. kortörténeti régényét (19-44 sz.)
A kötetbe helyezve: Az év története, világpolitikai események 1943-ban januártól decemberig, 2 sztl. lev.
Korabeli félvászon kötésben, gerince javított. Körbevágott, ezért a lap számozása nehezen követhető. A 4. számban lapcsere történt. Az eredeti színes borítók a kötetben. Jó állapotban. Mérete: 30x40 cm.

Kikiáltási ár: 30 000 --> 30 000 Ft.-