Magyar Futár 1943. III. évf. (második félév) Aukció - 2009

Magyar Futár 1943. III. évf. (második félév) Politikai hetilap. Szerk.: Dr. Rajniss Ferenc.
Bp., 1943. Stádium ny. III. évf. 27- 53. sz. ( 1943. második félév, jún. 30 - dec. 29.)
Rendkívül gazdag fotó- és rajzos illusztrációval. Folytatásokban közli  Dövényi Nagy Lajos: Tarnopolból indult el... c. kortörténeti regényét (45-71. sz. folyt.)
Modern félvászon kötésben, az eredeti  felíratos karton felhasználásával. Színes borítók a kötetben.
Körülvágott, ezért a lap számozása nehezen követhető. Jó állapotban.
[A 10. Szegedi könyvárverésen (2008. 11. 8. / 271. sz. tétel) a fenti Magyar Futár első fél évfolyamát árvereztük!]

Kikiáltási ár: 26 000 Ft.-