Magyar Futár 1944. IV. évf. (37 szám) Aukció - 2009

Magyar Futár 1944.  IV. évf. (37 szám) Politikai hetilap. Szerk.: Dr. Rajniss Ferenc.
Bp., 1943. Stádium ny. IV. évf. 1- 40 sz. (1944. jan-okt., hiányzik: 12, 13, és a 37. szám.) 37 db.
A rendkívül sok fotó mellett folytatásokban közli Dövényi Nagy Lajos: Tarnopolból indult el... c. kortörténei regényét. (72-111. sz. folyt.)
Modern félvászon kötésben, színes borítók a kötetben.  Az első számból két lev. és a 38. sz. hátsó borítója hiányzik.
Az utolsó 10 szám a gerincnél sérült, javított állapotban van.
[Dövényi Nagy Lajos regényének első része 1942. augusztusi számban jelent meg. Az utolsó rész (122. folyt.), 1944. decemberi számban jelent meg. A regény befejezetlen maradt. Az eredeti kézirat sorsa ismeretlen.]

Kikiáltási ár: 30 000 --> 30 000 Ft.-