Magyar Kelemen - Kormányzónk Aukció - 2006

Magyar Kelemen  -  Kormányzónk Vitéz Nagybányai Horthy Miklós rövid életrajza.
Bp., 1938. K. M. E. Ny., 63 l. + 24 t. (kétoldalas fotó)
Kiadói, aranyozott H. M. dombornyomásos portréjával, félvászon kötésben.
Jó állapotban
.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 4 000 Ft.-