Magyar Királyi Csendőrség zsebkönyve 1928. Aukció - 2006

Magyar Királyi Csendőrség zsebkönyve 1928. Szerkeszti Pinczés Zoltán százados.
(Bp.) 1928. Csendőrségi Lapok (Pallas ny.) 2 t. (Álgya-Papp Sándor altábornagy és dr. Sztranyavszky Sándor államtitkár fotója), 372 l.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.
[Tartalomban többek között a rendjelek és díszítmények viselési sorrendje és jelzése is szerepel ]

Kikiáltási ár: 2 000 --> 22 000 Ft.-