Magyar Királyi Csendőrség zsebkönyve 1941. Aukció - 2007

Magyar Királyi Csendőrség zsebkönyve 1941. Szerkeszti:  Besenyői Beöthy Kálmán. 49. évfolyam.
(Bp.) 1941. Csendőrségi Lapok. 8 t., 396 p., 7 sztl. lev. (reklám).
A m. kir. csendőrség fennálásának 60. évében.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Néhány lapon ceruzás bejegyzések. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 13 000 Ft.-