Magyar Kisebbség. Nemzetpolitikai Szemle. Aukció - 2008

Magyar Kisebbség. Nemzetpolitikai Szemle. 1934. XIII. évf. 1-24 sz. (20. sz. hiányzik! Az éves mutató a hiányzó szám  tartalomjegyzékét hozza.)
Szerkesztik: Jakabffy Elemér dr., Willer József dr., Sulyok István dr.
Lugos, 1934. Husvéth és Hoffer ny. X, 579, 613-711 p. + 24 p. (Népnevelés. Havi melléklet. 1935. Cluj-Kolozsvár).
Az évf. 1. sz. 2-3. p., (két üres oldal) a  "Megint választottunk" c. írás a cenzúra miatt nem jelent meg. (A címet az éves mutató hozza).
Kiadói félvászon kötésben. A címlapon tulajdonosi név, gerincén tollal írt címfelirat. Viseltes állapotban. Ritka!

Kikiáltási ár: 6 000 Ft.-