Magyar Vilmos - Az ismeretlen Alpár Ignác. Aukció - 2005

Magyar Vilmos - Az ismeretlen Alpár Ignác. Bp., 1929. Stephaneum. 64 l. + 2 kihajtható melléklet.
/Különlenyomat a Budapesti Építőmesterek Ipartestülete 1928/29. évi II. évkönyvéből. / Kiadói fűzött borítóban.
Hozzá tartozik:
- - Alpár Ignác élete és működése. II. rész. Út a hírnév felé. 1882-1896.
Bp., 1933. Budapest Építőmesterek Ipartetülete. 97 l. + 2 kihajtható melléklet.
Mindkét kötet gazdag fotó illusztrációval.
Kiadói félvászon kötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft.-