Magyar Zsidó Lexikon. Aukció - 2008

Magyar Zsidó Lexikon. Szerkesztette Ujvári Péter.
Bp., 1929. Magyar Zsidó Lexikon kiadás, (Pallas ny.) 7 sztl. lev., 1028 p.
Kiadói, aranyozott (Gottermayer) félbőr kötésben. Gerince kissé kopott.

Kikiáltási ár: 10 000 --> 15 000 Ft.-