Magyar építészet ( A XIX. század végéig) Aukció - 2007

Magyar építészet ( A XIX. század végéig) Szerk.: Gerő László. Lektorok: Dercsényi Dezső, Bonta János. A borítót és a könyvet Csillag Vera tervezte.
Bp., 1954. Építésügyi Kiadó. 283 p. 1 sztl. lev.
Szövegköz 79 táblán 209 képpel illusztrált. Megjelent 2000 példányban.
Kiadói zsákvászon kötésben, eredeti védőborítóval. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 5 000 Ft.-