A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 08. - 01. 28. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Magyar műszaki parancsnokságok Aukció - 2006

Magyar műszaki parancsnokságok Csapatok és alakulatok a világháborúban. (1914 - 1918.)
Szerkesztette Jacobi Ágost ny. utászezredes.
Bp., 1938. Közlekedési ny. 3 sztl. lev., 814 l.
Kiadói ezüstözött vászonkötésben, a gerinc kissé kopott. A címlapon kisebb gyűrődés. Jó állapotban.
[Szövegközti eredeti felvételekkel és egészoldalas térképvázlatokkal gazdagon illusztrált. Részletesen ismerteti a műszaki csapatok tevékenységét, a bajtársak nevének és fényképeiknek mellékletével. ]

Kikiáltási ár: 8 000 --> 8 000 Ft.-