Magyar műszaki parancsnokságok, csapatok és alakulatok a világháborúban Aukció - 2009

Magyar műszaki parancsnokságok, csapatok és alakulatok a világháborúban Szerk.: Jacobi Ágost.
Bp., 1938. Közlekedési ny. 4 sztl. lev. 759 p.
Szövegközti képekkel, térképekkel gazdagon illusztrált.
Kiadói, kopott vászonkötésben. Viseltes példány.

Kikiáltási ár: 8 000 Ft.-